ZT Veselí nad Moravou 2011
ZT Veselí nad Moravou 2011
Účastníci: FC Veselí nad Moravou "A" (1.B třída), Spartak Hluk (krajský přebor), FK Ostrožská Nová Ves(krajský přebor), SK Boršice u Buchlovic (1.A třída), TJ Kordárna Velká nad Veličkou (krajský přebor), Sokol Ořechov (1.A třída), Dolní Němčí (krajský přebor), FC Veselí nad Moravou starší dorost (Moravskoslezská divize)
Výsledkový servis
1. kolo
Veselí nad Moravou - Veselí starší dorost 4:1 (1:0); Sládeček V., Sládeček R., Tomeček, Štefánek - Hozák
Dolní Němčí - Hluk 3:2 (2:0); Stojaspal Tomáš, Stojaspal Karel, Kadlček - Zalubil, Bachárek
Ostr. Nová Ves - Ořechov 3:2 (0:1); Zálešák, Šálek, Galuška - Smějsa Vojta, Hruboš
Velká nad Veličkou - Boršice 2:2 (0:1); Sládeček (PK), Hrbáč - Konrád, Dofek Martin
2. kolo
Veselí dorost - Velká nad Veličkou 3:4 (1:2); Janík 2, Benovič - Kohůt P. 3, Macko L.
Veselí - Hluk 3:3 (2:1); Sládeček R., Prajza M., Polách - Šimčík, Zalubil, Klabuda
Dolní Němčí - Ostrožská Nová Ves 2:0 (1:0); Zimčík Martin, Stojaspal Tomáš
Ořechov - Boršice 0:0
3. kolo
Hluk - Veselí dorost 6:0 (3:0); Minařík 3, Bachánek, Zalubil M., Machala J.
Ostrožská Nová Ves - Veselí 2:3 (0:2); Zálešák, Galuška - Sládeček Vl., Tomeček, Polách (PK)
Boršice - Dolní Němčí 2:0 (0:0); Hromada, Konrád
Velká nad Veličkou - Ořechov 2:1 (0:1); Pravda, Macko L. - Trlida (PK)
4. kolo
Veselí dorost - Ořechov 0:5 (0:3); Kapetanovič 2, Trlida (PK), Smějsa Vojta (PK), Purmiševič
Dolní Němčí - Velká nad Veličkou 2:4 (0:2); Kadlček Libor, Cmol - Macko Dušan 2, Kohůt Petr 2
Veselí - Boršice 2:6 (1:4); Pyclík 2 - Brzica 2, Dufek 2, Činčala, Konrád
Hluk - Ostr.Nová Ves 7:2 (3:2); Jurásek 2, Zalubil Martin 2, Machala A., Zalubil O., Zalubil Michal - Šálek, Pokorný
5. kolo
Ostrožská Nová Ves - Veselí dorost 2:1 (0:0); Šálek, Zálešák - Fury
Boršice - Hluk 3:2 (2:1); Konrád 2 (1 z PK) - Zalubil Ondřej 2
Velká - Veselí 4:0 (3:0); Pravda 3, Macko L.
Ořechov - Dolní Němčí 3:2 (3:0); Brym, Kapetanovič, Trlida - Sládeček Roman, Stojaspal Tomáš
6. kolo
Veselí dorost - Dolní Němčí 1:5 (0:3); Benovič - Stojaspal Tomáš 2, Stojaspal Karel, Kadlček Tomáš, Zemčík
Veselí - Ořechov 6:1 (2:0); Pyclík 2, Radmil, Tomeček, Lovecký (PK), Hrbek - Žák
Hluk - Velká 3:1 (0:1); Zalubil Ondřej, Miroš, Jurásek - Kohůt Petr
Ostrožská Nová Ves - Boršice 2:3 (0:1); Máčala, Galuška - Brzica, Dufek Martin, Zámečník
7. kolo
Boršice - Veselí dorost 3:1 (2:0); Vlček 2, Brzica - Nygrýn
Velká nad Veličkou - Ostrožská Nová Ves 1:5 (0:2); Macko Dušan - Máčala 3, Sládeček R., Galuška
Ořechov - Hluk 0:1 (0:1); Botek
Dolní Němčí - Veselí 2:3 (1:2); Stojaspal T., Stojaspal K. - Sládeček Vl., Šafář, Lovecký
Tabulka
1. Boršice 7 5 2 0 19:9 17
3. Hluk 7 4 1 2 24:12 13
2. Velká 7 4 1 2 18:16 13
4. Veselí 7 4 1 2 21:19 13
5. Dolní Němčí 7 3 0 4 16:15 9
6. Ostr. Nová Ves 7 3 0 4 16:19 9
7. Ořechov 7 2 1 4 12:14 7
8. Veselí dorost 7 0 0 7 7:29 0
O pořadí na 2. až 4. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů. O pořadí na 5. a 6. místě rozhodl vzájemný zápas.
Tabulka střelců
6 - Kohůt Petr (Velká), Stojaspal Tomáš (Dol.Němčí)
5 - Konrád (Boršice)
4 - Pyclík (Veselí), Máčala, Galuška (Ostr.Nová Ves), Zalubil Ondřej, Zalubil Martin (Hluk), Dufek, Brzica (Boršice), Pravda (Velká)